Soutěž "objetí CeCe a Rocky- HLASUJ TADY!-1.kolo

VYHLÁŠENÍ KONTROLY AFFILIATES! nebudu vás kvůli tomu obíhat-.-

Únor 2012

V seriálu „Na parket!“ se objevil vtip o poruše příjmání stravy a Demi Lovato proti tomu rázně zakročila!

5. února 2012 v 20:10 | Nelis
A jéje! Nějákým nedopatřením se v původním seriálu "Na parket!" objevil vtip o poruše přijmání stravy a Demi Lovato se to vůbec nelíbí! Ihned zkontaktovala Disney Channel na Twitteru a vy si nyní můžete přečíst, jak to dopadlo!
'Kdybych mohla, tak vás sním!' Co sledujete seriálem "Na parket" na Disney Channel? Co tím podporujete? Společnost zratí jednu ze svých hereček z důvodu její poruchy příjmu potravy, a nyní si z této nemoci bude dělat legraci? A zdá se to jenom mě, nebo jsou vaše herečky stále TENČÍ A TENČÍ? Stýská se mi po Raven a Lizzie McGuire. Vážení a milí, z poruchy příjmu potravy si opravdu legraci dělat nebudete!
Demiina sestra Madison De La Garza se na Twitteru také připojila ke své sestře:
Drahý Disney, z poruchu příjmání potravy si opravdu legraci dělat nebudeš! Jak hnusně vám teď je? Zdravím, urážlivci celého světa!
A kromě toho, Demi a Madison podpořila i Joey King:
Jsem pyšlá na @ddlovato, že stojí za námi, kteřé jsme #ZDRAVÉaŠŤASTNÉ. Válíte holky!
PR oddělení Disney Channelu na Demiino rozhořčení rychle zareagovalo:
@ddlovato Rozumíme tvé zlobě a tak jsme epizodu z vysílání stáhli a přehodnotíme její obsah. Nikdy totiž není náš přímý záměr vtipkovat o vážných onemocněních, mezi které patří i porucha příjmu potravy.
Skvělé! Tady je Demiina odpověď:
@DisneyChannelPR moc vám děkuji. Proti žádné konkrétní herečce z této televizní show nic nemám. Ani si nemyslím, že je něco špatného na dívkách, které nemají ty správné křivky. Nicméně, o tomto by se opravdu vtipkovat nemělo, jelikož pro náctileté dívky, které jsou na toto téma "háklivé", by takováto legrace mohla znamenat více než jen hloupé zasmátí. Každý je krásný takový, jaký je! :)

Na parket má 2.sérii

5. února 2012 v 20:07 | Nelis
Nových dílů populárního seriálu z dílny Disney Channel "Na parket" se diváci Disney Channel dočkají 25.února. Na českém Disney Channelu se již začali vysílat upoutávky k pořádné porci zábavy. Tak co? Těšíte se? Já strašně!

Tajná fotka Zendaya a Davis

5. února 2012 v 19:52 | Nelis

KOMENTUJ!!! za 3likes budou další 3 tajné fotky


Pár fotek z dílů

5. února 2012 v 19:48 | Nelis
Snad znáte!

Na parket Charlie

5. února 2012 v 19:37 | Nelis
V sobotu 14. a v neděli 15. ledna jste mohli na Disney Channel vidět maraton seriálů "Na parket!" a "Hodně štěstí, Charlie" včetně úplně nového dílu, který v sobě skrývá oba seriály - "Na parket, Charlie" od 8 hodin.

Holky z "Hodně štěstí, Charlie" - Teddy, Amy a Charlie cestují do Chicaga navštívit tetičku Nell. Během dílu plného prolínání dvou seriálů skončí na natáčení zábavného pořadu Na parket! Chicago, kde si každý myslí, že jsou světoznámé hiphopové duo"The Duncan Sisters".
Toto je fotka z dílu!

New cool dess!!!

2. února 2012 v 18:02 | Cece-Nelis |  Rozjeď to!
Ahojte fanoušsci seriálu Shake It Up,
udělala jsem nový dessik a víte proč? Dnes mám totíž svátek, tak ať si ho prožijete se mnou! Tak snad se vám bude líbit a kdyby jste chtěli, udělám lay i vám stačí jen do komentíku s kým ho chcete (skupina, herečka, zpěčka, seriál a nebo neco jiného?) prostě udělám (dělala jsem ho už asi 20-ti lidem a všichni spokojenííí) Tady je náš blogííísek!!!!


Více o filmu "Frenemies"

2. února 2012 v 16:36 | Cece-Nelis
Je to tak trochu jiný příběh než Na Parket! Tento film je o dvou dívkách(Bella a Zendaya), které obě pracují na jednom blogu o módě. Jenže jak jinak než aby se nevyskytl problém, protože editor smí být jen jeden... a ten druhý na blog už nesmí! Takže o něj musí bojovat..... a tak se stanou Frenemies (Friend-Enemies... přátelé- nepřátelé)