Soutěž "objetí CeCe a Rocky- HLASUJ TADY!-1.kolo

VYHLÁŠENÍ KONTROLY AFFILIATES! nebudu vás kvůli tomu obíhat-.-

Červen 2012

Disney Friend For Change 2012

26. června 2012 v 10:52 | Nelis CeCe |  News---Novinky
Ahoj vybrala jsem jen pár fotek! Jen fotky kde je Bella a Zendaya! ;) Nechtěla jsem abyste jich tady měli 100 nebo kolik jich celkově je! ;) Snad nejste naštvaní! ;)

Bella- "Jsem nominována na ceny EMMY!!!

25. června 2012 v 9:35 | Nelis CeCe |  Bella/ Cece
Disney herečka Bella Thorne alias Cece Jones dostala nominaci na ceny Emmy!Bella dostala nominaci za svůj mini serial o Dyslexii.Bella dala na Twitter fotku kde je dopis od Disney Channel Family a také květiny!Bella k fotce napsala "Děkuji Disney".My jí samodřejmě také gratulujeme jako její herecká kolegyně Zendaya Coleman alias Rocky Blue ze serialu Na parket!!! ;)

Video v cč

Upravená s Bellou! ;)

24. června 2012 v 17:36 | Nelis CeCe |  Bella/ Cece
Ahoj, tak jsem tady v zahraničí chvíli u kompu a na internetu jsem našla tuhle fotku! Trochu jsem jí upravila tak snad líbí! ;)

Trochu pozdrojovaná, ale tak aspoň si nemusíte dávat tu práci a psát ZDROJ! ;) Snad LÍBÍ! Možná ještě přidám něco ze Zendayou, mám super animaci tak kní dodělám svůj ZDROJ! A upravím nějakou její fotku, zatím... čau! ;)

Prázky! ;)

22. června 2012 v 18:12 | Nelis CeCe |  News---Novinky
Ahojte! Všem se omlouvám, ale zítra jedeme k moři! Takže tady až tak do konce prázdnin nebudu! Omlouvám se svým AFF a i fandům blogu! Ale určitě mě chápou! Jinak prosím dess- nappiš mi tady e-mail na který di pošlu heslo! ;) Děkuji! Nebudu tady asi tak do konce prázdnin! Tak snad...Potvrzeno- Kenton odchází

21. června 2012 v 19:58 | Nelis CeCe |  Shake It Up
Objevila se smutná zpráva po fanoušky serialu Na parket! Kenton Duty odchází z Na parket,ale kenton se objeví v pár dílech jako host.Tuto informaci potvrdil i Disney Channel! Třetí serie bude ale už bez Kentona on se k tomu vyjádřil takto:
Kenton:
"Byl to nádherný čas v minulých dvou letech, hrát tak skvělou postavu, přenést se do toho života. Hodně jsem se při natáčení Na Parket! naučil, našel jsem si úžasné přátelé, který se stali mou druhou rodinou. V poslední době jsem dostal mnoho různých nabítek, které jsem se rozhodl prozkoumat a vyzkoušet. Pro své fanoušky, nebojte se, uvidíte mě i příští rok, když Guther řekne: Ahoj, Bay-beees!"
i Disney Channel:
"Jako se v tvůrčím procesu stává, že se nový příběh vyvíjí a když se to stane, může se stát, že nějaká postava odejde a nějaká příjde a proto se obsazení upraví. Produkce nijak Kentona jako Guthera nenahradí a jeho postava se může těšit nové dějové linky a charakteru a hlavně Kentonovo talentu."


Let´s shine!

14. června 2012 v 20:32 | Nelis CeCe |  News---Novinky
Bella Thorne & Zendaya 'Let It Shine'Zendayu a Bellu Thorne jste mohli vidět jít po červeném koberci na Let It Shine premiéra se konala v The Directors Guild of America v Los Angeles v noci na úterý (5. června).

Reality Check It Up

6. června 2012 v 15:40 | Nelis CeCe |  Shake It Up

Epizoda 22 z "Shake It Up" , přesněji "Reality Check It Up" , byl včera propuštěn na Disney Channel USA přes její propagaci, můžete vidět níže. epizoda debutuje vedle první den (neděle)v DC USA .Bude tady třetí série SIU!!! Těším...

5. června 2012 v 19:23 | Nelis CeCe
Disney Channel si objednal třetí sérii seriálu "Na Parket!", dnes to oznámil Adam Bonnett, Senior Vice President pro Disney Channel Worldwide. Seriál "Na Parket!" měl premiéru v listopadu v roce 2010 v USA a v roce 2012/2013 se vrátí v třetí sérii. Jedná se o 1 mezi dětskými seriály! Výroba třetí série začne již toto léto. Ve třetí sérii se můžete těšit na nové písničky a nové druhy tanců a spoustu nového dobrodružství Cece & Rocky. Obsazení zůstane stejné.