Soutěž "objetí CeCe a Rocky- HLASUJ TADY!-1.kolo

VYHLÁŠENÍ KONTROLY AFFILIATES! nebudu vás kvůli tomu obíhat-.-

Červenec 2012

Zendaya žrout "ajfelovek" a čokolád! ;)

28. července 2012 v 22:38 | Nelis CeCe |  Zendaya/ Rocky
Ahoj,
našla jsem na Twitteru novou fotku Zendayi jak pojídá dost vtipně čokošku ve tvaru iafelovi věže! ;)
Stále jsem v pozastavení, ale i tak jsem AFFs oběhla.

Pozastavuju!!!

14. července 2012 v 8:03 | Nelis CeCe |  Měřič
Ahoj,
nemám čas to všem psát, tak si to prosím přečtěte! Děkuji. Pozastavuju do konce prázdnin. Omlouvám se! Nevím co dodat snad jen krásný průběh prázdnin! A tady je ta slíbená animace Zendayi!


Bella v Rádiu Disney- today

11. července 2012 v 9:51 | Nelis CeCe |  Bella/ Cece
Ahojky,
na twitteru jsem našla krásnou fotku Any jak podepisuje fotku "Na parket". Je na ní téměř dokonalá. Objevila jsem ji tam dneska a na blogu o Bellce to potvrdili a měli tam i stylsku tak jsem ji okopčila je boží. Bohužel je fotka jen jedna. Snad se jich objeví víc, ale silně pochybuju.


Podpisovka Shake It Up

10. července 2012 v 12:11 | Nelis CeCe |  Shake It Up
Ahojky,
na google jsem našla podpisovku Na parket! Co dodat? Tady ji máte:
KOMENT PLEASE!!!

Bella opět v BRAVU!!! ;)

10. července 2012 v 11:07 | Nelis CeCe |  Bella/ Cece
Ahojky,
koupila jsem si včera nový BRAVO, ale četla jsem ho až dnes u kompu a co tam nevidím? Je tasm zase můj velikánský vzor Bella Thornová. Kde ji můžete vidět když si bravo koupíte? Je na str. 6 u módy (jak jinak???) ;). Ale nebojte náš brouček dostal TOP a palec nahoru.

Je tam fotka z Disney akce Let It Shine o které jsem vám již psala.
Bella Thorne:nějak takto vypadá, jako v Bravo je trochu jiná fotka jinak stejnej ohoz a tak.
Co tam napsali? Čtu:
,,Hvězda seriálu "Na parket" je sladěná do posledních detailů. Růžové šatičky ji krásně zjemňují, žlutý pásek podtrhuje celkový dojem a naprostou bombou jsou neonově růžové nehty. Hot!,,
Docela pěkné ne? TEntokrát žádná lež jen to, že je Bella nádherná a to je pravda.

Včerejšek? Děkuji!!!!

10. července 2012 v 9:00 | Nelis CeCe |  Měřič
Ahoj lidičky,

včera navštívilo náš blog neuvěřitelných 50 lidí! No na to, že jsou prázdniny.... děkuji!


INFO?
Takže mám pro vás nové INFO! Rozhodla jsem, že ho někdy budu zavádět do článků. Jsou to prostě jen menší informace pro AFFs a tak. Třeba dnes mám pro vás INFO! ;)

Takže rozhodla jsem se udělat novou Rubriku a Anketu. Rubriku s názvem- Měřič a Anketu s názvem "Co je dneska za den?" Má to spoustu blogů. Tak proč né i my? Bude i v tomto článku. Takže to je dnešní info! Ještě dneska něco přidám, protože mám pár volných dnů a venku není na koupání ;) takže co jinak dělat v činžáku? ;) (hrozný slovo)

Ohlášená kontrola AFFs

9. července 2012 v 11:56 | Nelis CeCe |  News---Novinky
Ahoj, tak je to tady! Ale máte štěstí, já jsem to aspoň ohlásila! ;) Doufám, že všichni zůstanou. I když s 1-ním člověkem si nejsem moc jistá!
Více v CČ...

Objetí? Krásné slovo!

9. července 2012 v 10:45 | Nelis CeCe |  Soutěž

Ahoj,
na své oblíbené stránce jsem našla Anketu "Njelepší objetí CeCe a Rocky"!!! Udělali bychom něco podobnýho!
Byli by tu stejný animace jako tam, ale každý z vás by si jednu vzal! A sbíral pro ni hlasíky! Bylo by to něco jako SONA! Tak kdo by měl zájem? Ty animace jsou opravdu boží! A ten kdo by vyhrál? Dostla by spoustu grafiky o blogu který má! Např. je blog o Zendaye tak by dostal ikony, png, tajnou fotku atd. A každý samosebou DIPLOMek. Mě se ten nápad fakt líbí! Jako nevím jak vy, ale nic za to nedáte! ;) A ten kdo má blog o grafice tak dostane nějaké články! Nebo to by sme se pak dohodli! ;)

V cč jsou ty animky! ;)

BRAVO! Jak víte...menší rozhovor s Nicole

9. července 2012 v 10:05 | Nelis CeCe |  News---Novinky
Ahojky, jak určitě všichni víte! V jednom dílu časopisu BRAVO! bylo něco o holkám a cestě v Německu, Francii a zdá se mi, že i Anglii. Prostě je navštívili v hotelu Bayerischer Hof v Mnichově v Německu! ;) a povídali si s nimi o jejich přátelství a natáčení Na parket! Mám ho koupený.... ale přece jen se mi to nechtělo fotit tak jsem našla fotky na internetu! Kdo si ho koupit nestihl a mooooc to chce naskenuju vám to a pošlu na e-mail! Na těch fotkách toho není moc vidět, ale ta možnost tu je! ;) Jinak jen stručně co tam je! Zendaya na Bellu prozravila pár trapných okamžiků jako je třeba to, že
Bella šla ná záchod a když se vrátila měla na botě toaletní papír.Zendaya se zachovala jako správná kámoška a Belle řekla stranou, že má na botě toale'ták. Nebo třeba tam bylo to, že Belle moc nejde pravopis a když někomu píše (třeba nějakýmu klukovi) zeptá se Dayi jestli to má dobře napsané (aby se neztrapnila)!!! Zlatíčka moje velké! Rostou jako z vody.
Zendaya a Bella v ČASOPISU BRAVO!
Instagram:

Fashion is my Kriptonite: Made In Japan

9. července 2012 v 9:52 | Nelis CeCe |  Shake It Up
Na internet ujsem našla 31 sekundovou nahrávku nové písničky Fashion is my Kryptonite ke speciálnímu dílu Shake It Up: Made In Japan. Tenhle song nazpívala Zendaya s Bellou. Písniček prý bude trochu víc takže se máte na co těšit!!! ;)
O nadcházejícím speciálním dílu SIU.:) Bella se Zendy v něm budou mít 3 společné songy s názvy:
"Made In Japan"
"Same Heart"
"Fashion Is My Kryptonite"
Celý song by však měl být zveřejněn až 20. července 2012! Doufám, že holky natáčely videoklip k tomuto songu.:) Jinak k tomuhle songáči se už také objevil obal! Je to starší fotka z SIU, ale i tak jsou na ní dokonalé a profesionální.
imagebam.com
Song "Made In Japan"
Song "Fashion is my Krypttonite"

Song "Same Heart" jen fakticky kousel písničky
Snad se líbí.